Karjera

Įsidarbinimo galimybės perkraustymo paslaugų sektoriuje

Perkraustymo kompanija – UAB „KRAUSTINA“ – tai įmonė nuolat kelianti teikiamų paslaugų kokybę, tikslingai mažinanti kliento sąnaudas ir didinanti teikiamų paslaugų produktyvumą bei kokybiškai atlikto darbo vertę.

Šiems pagrindiniams tikslams pasiekti yra nuolat plečiama įmonės teikiamų paslaugų pasiūla taip pat didėjant aptarnaujamų klientų ratui plečiasi ir įmonės vidaus darbuotojų skaičius. Siekiant maksimaliai kokybiškai ir laiku patenkinti klientų poreikius mūsų įmonė pastoviai plečia esamą draugišką ir darnų kolektyvą bei partnerių ratą. Todėl galite būti tikri, kad UAB „Kraustina“ tikrai peržiūrės Jūsų CV, išklausys įdėjas, gerbs Jus ir Jūsų pasirinkimą.

Gyvenimo aprašymus (CV) ir motyvacinius laiškus prašome siųsti el. paštu info@kraustina.lt

P.s. Kiekvienas keliame sau tam tikrus profesinius bei moralinius reikalavimus todėl siunčiamame CV prašome nurodyti pageidaujamas pareigas (krovėjas-pakuotojas, darbų vadovas, vairuotojas, pardavimų vadybininkas), ankstesnes darbovietes, pageidaujamą darbo pobūdį bei pageidaujamą atlyginimą.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūs esate būtent tas ko mes ieškome.

UAB „KRAUSTINA“


Perkraustymo paslaugos. Transporto, logistikos ir distribucijos paslaugos. Perkraustymo darbų sąmatos sudarymas. Pakavimo medžiagų nuoma ir pardavimas. Krovėjų paslaugos. Pakavimo ir išpakavimo darbai. Atstovavimas muitinėse. Krovinių pervežimai krovininiais mikroautobusais ir didesniais automobiliais.

Susisiekite su mumis

Eitminų g. 18, LT-12145, Vilnius

867020242

info@kraustina.lt

Kraustina1