fbpx

Pakavimo medžiagos

Pakavimo medžiagos

Klientų patogumui ir pakuojamų daiktų saugumui užtikrinti mes naudojame tik profesionalias bei kokybiškas, specialiai perkraustymams gamintas pakavimo medžiagas, priemones bei įrangą:

Įvairūs dūžtantys bei trapūs daiktai (indai, vazos, stiklo gaminiai)  įpakuojami į specialų laikraštinio tipo baltą popierių, supjaustytą lakštais (išmatavimai 100 cm. x  80 cm. ).

Baldai įpakuojami į štai tokią minkštą, pūslėtą plėvelę. Ši ypatinga plėvelė taip pat skirta įvairiems  laisviems tarpams, bei nišoms užpildyti ir apkamšyti (išmatavimai 120 cm. aukščio, Rulone 100m.).

Paveikslams, veidrodžiams ir kitokiems daiktams profesionaliai supakuoti naudojamos specialios paveikslams skirtos dėžės (išmatavimai gali būti įvairūs).

Sukabintiems drabužiams pervežti naudojamos specialios paaukštintos dėžės su pakaba (išmatavimai 130 x 60 x 60 cm).

Standartinės dėžutės įvairiausiems asmeniniams daiktams susidėti (išmatavimai 40 x 60 x 40 cm.).

Baldai, skirti perkraustyti vietoje, pakuojami į specialius veltinio tipo minkštus pledus, kurie apsaugo baldą nuo sugadinimo pervežimo metu.

Baldų kampai, klientui pageidaujant, papildomai apsaugomi specialiais kartoniniais kampuočiais.

Tarptautiniam perkraustymui baldai ir kiti daiktai pakuojami ypatingai – naudojamas dvigubo kartono ir puslėtos plėvelės derinys (parduodamas rulonais arba lakštais).

Paruoštas pakuotes tarptautiniam pervežimui papildomai apvyniojame skaidraus tipo plėvele. Šis papildomo supakavimo būdas itin reikalingas, kai krovinys gabenamas konteineriais ar laivais. Jis apsaugo pakuotes nuo drėgmės bei vandens, taip pat krovinio pakuotė būna stangresnė ir sunkiau pažeidžiama.

Klientams, norintiems išsiskirti, siūlome baltos spalvos dėžutes, kurios itin patogiai išsilanksto ir joms paruošti nereikalinga lipni juostelė. Šitokios dėžutės puikiai tinka po perkraustymo sandėliuoti laikinai nereikalingus daiktus, o įmonėms tai puiki archyvavimui skirta dėžė.

Lipni juostelė skirta sutvirtinti tiek pačias dėžes, tiek ir įvairias pakuotes. Taip pat duodame ir specialų aparatą klijavimui.

Ypatingiems kroviniams, kuriems reikalinga ypatinga apsauga, mūsų kompanija gali pagaminti įvairių išmatavimų specialias medines dėžes.

  • GET QUOTE

  • ФОРМА ЗАКАЗА
  • UŽKLAUSOS FORMA