fbpx

Kraustymo paslaugos

Kraustymo paslaugos – kas tai?

Kraustymo paslaugos – tai veiksmų procesas, kuris prasideda užsakovui užsakant daiktų ir turto perkraustymą pas perkraustymo paslaugų teikėjus ir baigiasi kraustymo kompanijai atlikus kraustymo veiksmus.

Tam jog perkraustymo paslaugos būtų suteiktos aukštame lygyje, prieš darbų pradžią yra atliekama numatomų perkraustyti daiktų apžiūra, sudaroma būsimų kraustymo darbų sąmata, bei prasideda pasiruošimo persikraustymui darbai.

Klientams pageidaujantiems asmeninius daiktus susipakuoti patiems pristatomos specialios perkraustymui skirtos dėžutės iš anksto. Vėliau, atvykus kraustymo įmonės darbuotojams, perkraustomi daiktai yra paruošiami būsimam pervežimui t.y. saugiai supakuojami ir pakraunami į transporto priemonę. Jeigu reikia perkraustomi baldai gali būti išrenkami. Pervežus viską į naujają vietą daiktai iškraunami, sunešami iki patalpų.

Kraustymo paslaugų įmonės darbuotojai perkraustytus daiktus išpakuoja, išnešioja bei sustato ten kur pageidauja klientas. Jeigu baldai prieš išvežant iš senųjų patalpų buvo išrinkti – jie surenkami ir sustatomi į vietas.

Visos panaudotos pakavimo medžiagos yra surenkamos ir pakrovus į automobilį jos išvežamos.

Esant poreikiui galimi kitokie papildomi sprendimai, kliento patogumui užtikrinti.

Rekomenduojame kraustymo darbus patikėti šios srities specialistams.

UAB “Kraustina” – Jūsų patikimas kraustymo paslaugų partneris!

  • GET QUOTE

  • ФОРМА ЗАКАЗА
  • UŽKLAUSOS FORMA