fbpx

Kraustymo eiga

Kraustymo paslaugos

Tinkamo ir patikimo kraustymo paslaugos teikėjo pasirinkimas – ypatingai svarbus pirmasis darbas prieš pradedant kraustymosi procesą.

Pradžiai patikrinkite atsiliepimus apie Jūsų pasirinktą tiekėją, todėl geriausia jeigu rinktumėtės įmonę pagal rekomendacijas.
Tolimesni žingsniai – reiktų pasikviesti perkraustymo paslaugų firmos atstovą apžiūrėti pervežimui skirtus daiktus. Atvykus atstovui daugiau laiko skirkite įvairių smulkmenų aptarimui bei galimybių nagrinėjimui.

Profesionalios įmonės atstovas, atvykęs pas Jus, turi išmanyti visą perkraustymo proceso eigą nuo A iki Z.
Taip pat labai svarbu išsiaiškinti ar Jūsų turto pervežimu bus paskirtas vienas konkretus asmuo kuris stebės ir organizuos visus darbus.
Taip bus Jums patogiau ir visas kraustymo darbus bus galima derinti tik su vienu asmeniu.
Iš anksto suderinkite visas būsimas išlaidas pakavimo medžiagoms ir jų pristatymui, pilnam supakavimui, pakrovimo darbams, transportavimui, pristatymui iki durų, iškrovimui bei išpakavimui. Taip pat nepamirškite apdrausti Jūsų krovinio tinkamomis sąlygomis.
Čia reiktų atkreipti daugiau dėmesio į frančizės dydį draudiminio įvykio atveju. Dažnai kraustymo įmonės pasiūlo mažą draudimo įmoką, tačiau, atsitikus įvykiui frančizės privaloma sumokėti suma yra neprotingai per didelė. Kitos perkraustymo bendrovės skelbiasi  apsidraudusios civilinės atsakomybės draudimu, tačiau jų sąlygų stengiasi neatskleisti, todėl verta pasidomėti tokio draudimo sąlygomis ir nedraudiminėmis rizikomis.

Rimta kraustymo kompanija Jums pasiūlys šias paslaugas:

Atvykimą apžiūrai Jums patogiu metu, pervežamo turto surašymas apžiūros lape, atstovas papasakos visą perkraustymo eigą, vėliau atsiųs detalų paslaugų sąrašą su kainomis. Suderinus sąmatą ir paslaugų poreikius, Jums turėtų būti pristatytos iš anksto dalis specialių perkraustymui skirtų kartoniniu pakavimo dėžių (asmeninių daiktų susipakavimui) ir parodoma kaip jas reiktų susidėti, kad būtų patogu ir tinkamos naudoti. Tolimesnis žingsnis – kraustymo darbuotojų ir krovininio transporto atvykimas. Darbuotojai, vadovaujami darbų vadovo, profesionaliai, naudodami specialias vardines pakavimo medžiagas supakuoja pervežimui skirtus daiktus. Visos be išimties pakuotės yra būtinai sunumeruojamos ir suženklinamos. Visa tai užfiksuojama pakavimo lapuose, kurių viena kopija visada paliekama klientui, viena vairuotojui, viena lieka kraustymo kompanijai kuri supakavo ir ketvrtoji kopija yra siunčiama kitai kraustymo kompanijai (jeigu krovinys keliauja į užsienį). Po pakrovimo yra išvežamos likusios pakavimo medžiagos. Esant poreikiui, profesionali kraustymo bendrovė gali suorganizuoti ir patalpų, kuriose buvo atlikti pakavimo darbai – išvalymą.

  • GET QUOTE

  • ФОРМА ЗАКАЗА
  • UŽKLAUSOS FORMA