fbpx

Biuro perkraustymo ypatumai

ATMINTINĖ – kaip pasiruošti perkraustymui
Likus 1 – 2 savaitėms iki perkraustymo:

Sudarykite sąrašą daiktų, kuriuos planuojate persivežti. Šiame sąraše neturėtų būti nereikalingų ar moraliai pasenusių daiktų.Peržiūrėkite sutartis, sąskaitas, garantinius raštus ir visus dokumentus, kuriuos reikia persivežti vykdant perkraustymą. Sunaikinkite nereikalingus arba pasenusius, likusius surūšiuokite taip ir pasidėkite tokioje vietoje, kad persikraustymo metu nereikėtų karštligiškai ieškoti.

Pasiruoškite klientų ir partnerių informavimui apie savo persikraustymą į naują vietą, informuokite juos iš anksto. Kontaktus, adresą ir kitą informaciją apie naują biuro vietą palikite biurų administratoriui. Taip išvengsite svarbios korespondencijos ir klientų praradimo.

Likus 3 – 5 dienoms iki perkraustymo:

Pasirūpinkite kad esant poreikiui prieš pat persikraustymo pradžią atvyktų Jums reikalingi specialistai, kurie pagelbės jums atjungti elektros prietaisus, buitinę techniką ir kitą įrangą, išsiveš nuomojamą įrangą.

Pasirūpinkite pakavimo medžiagomis ir priemonėmis: dėžėmis, įvairaus tipo pakavimo popieriumi, lipnia juosta, specialiomis dėžėmis veidrodžių ir stiklų pakavimui, markeriais, lipdukais ir t.t.

Jei planuojate dalį daiktų susipakuoti patys – laikas pradėti tai daryti. Anksčiausiai pradėkite pakuoti daiktus, kurių Jums neprireiks iki persikraustymo dienos. Pasirūpinkite tinkamomis pakavimo medžiagomis ir pakuotėmis. Sudarykite sąrašą daiktų, kurių Jums prireiks nedelsiant, atvykus į naują vietą.

Suplanuokite senosios ir naujos vietos valymą dar prieš įsikraustant, nes išvalyti tuščias patalpas gerokai paprasčiau ir pigiau nei jau apstatytas.

Pasidarykite darbo vietų, baldų, kompiuterinės ir organizacinės įrangos išdėstymo planą, sužymėkite baldus ir įrangą. Naujoje vietoje užtruksite žymiai mažiau laiko parengdami darbo vietas pagal numatytą planą.

Susitikite su perkraustymo kompanijos atstovu, aprodykite jam tiek dabartinį tiek naująjį biurus, kad atstovas galėtų įvertinti visus jam rūpimus klausimus: praėjimai, privažiavimai, atstumai, liftai ir t.t.;

Likus 1 – 2 dienoms iki perkraustymo:

Įsitikinkite kad nevešite pavojingų skystų ar birių chemikalų, kuro, tepalų ir kitų atsargų.

Paruoškite daiktus pakavimui, kad atvykę specialistai tinkamai ir be gaišaties juos supakuotų. Likus vienai ar kelioms dienoms atvyks daiktų pakuotojai, supakuos ir paruoš Jūsų daiktus transportavimui.

Perkraustymo dieną:

Nustatykite kas Jūsų kompanijoje bus atsakingas už visą perkraustymo organizavimą

ir vykdomų darbų priežiūrą: pakavimą, žymėjimą, pakrovimą, pervežimą, iškrovimą ir išpakavimą.

Pasikalbėkite su perkraustymo darbus vykdančiu vyresniuoju, įsitikinkite kad visi puikiai suprato perkraustymo darbų seką.

Pasirūpinkite praėjimais ir pakankamai erdvia vieta, kuri bus reikalinga paliekamų daiktų sudėjimui. Dokumentus, mokėjimo korteles, telefonus, pinigus ir vertybes patikėkite vienam iš darbuotojų, kuris bus atsakingas už jų saugojimą.

Dar kartą patikrinkite persikraustymo sąrašą, įsitikinkite kad nieko nepamiršote. Supakavę daiktus, ant kiekvienos dėžės priklijuokite pakuotėje esančių daiktų sąrašą. Išpakuojant daiktus tai labai palengvins darbą.

Leiskite pakrovimo darbus atlikti samdomiems darbuotojams, idant būtų išvengta galimų nesusipratimų ir daiktų sugadinimo. Nuolat stebėkite daiktų pernešimą, siekite kad būtų išvengta sienų ir baldų apgadinimo juos pernešant.

Dalyvaukite pakrovimo procese, informuokite krovikus apie krovinius kurie turi būti pakrauti itin atsargiai (dužūs, birūs ir kt. kroviniai), sekite pakrovimo/iškrovimo darbų seką.

Kompiuterių pervežimas:

Pradėkite nuo visų svarbių failų, programų ir dokumentų, esančių kompiuteryje išsaugojimo, įrašykite Juos į duomenų laikmenas.

Ištraukite visus prijungiamus įrenginius: diskelius, kompaktinius diskus, kitus išorinius įrenginius.

Jeigu kompiuterinė technika sujungta su daugeliu įrenginių, markeriu ant lipnios juostelės sužymėkite kiekvieną laidą.

Neužmirškite iš spausdintuvo, fakso ar kopijavimo aparato išimti rašalo kasetę !

Įsitikinkite kad sudėtinga kompiuterinė ir organizacinė technika bus atjungiama profesionaliai, o tai darantys žmonės turi patirties tai daryti.

Daiktų pakavimas (jei daiktus pakuosite patys):

Pasirinkite tinkamo dydžio pakuotes, kad jos nebūtų pernelyg didelės arba mažos. Didelės pakuotės gali būti per daug sunkios pernešimui, mažos – netalpios ir jų gali būti pernelyg daug.

Lengvus daiktus dėkite į dideles pakuotes, o sunkius į mažas, tada pakuotės nebus pernelyg sunkios;

Naudokite burbulinį popierių, stiklinių, veidrodinių ir kitų dūžtančių daiktų pakavimui. Nedėkite dūžtančių ir metalinių daiktų į vieną pakuotę;

Organizacinę techniką, buities ir elektroninius prietaisus stenkitės pakuoti į originalias dėžes. Jei jų neišsaugojote, įsigykite panašaus dydžio pakuotes, kuriose galėsite sėkmingai supakuoti daiktus, užpildydami tarpus pakavimo popieriumi ar kitomis priemonėmis;

Pakuodami purvinus arba tepius daiktus, stenkitės juos pakuoti atskirai, kad nebūtų ištepti kiti daiktai (toneriai, rašalas).

Daiktus į dėžes dėkite pagal patalpas, darbo vietas arba turinį, dėžes atitinkamai sužymėkite, kad išpakuodami daiktus galėtume juos be vargo sunešti į jiems numatomas vietas.

Dėžes, kuriose sukrauti dūžtantys daiktai pažymėkite gerai matomais specialiais užrašais (PVZ. ATSARGIAI, DŪŽTA), spalva, kitais skiriamaisiais ženklais.

Naudokite plačią, tvirtą lipnią juostelę dėžių užklijavimui.

Jei kyla klausimų ar abejonių – kreipkitės, mes visada pasiruošę Jums pagelbėti!

UAB „Kraustina“ adresas Laisvės pr. 55, Vilnius, Tel.: 85-2737670, Faks.: 85-2737669, El. paštas info@kraustina.lt , svetaine internete www.kraustina.lt

  • GET QUOTE

  • ФОРМА ЗАКАЗА
  • UŽKLAUSOS FORMA