LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Biuro perkraustymo ypatumai
Biuro perkraustymo ypatumai

Reikia kraustymo paslaugos – kreipkis tik į specializuotą kraustymo paslaugų bendrovę.

Atrodo jau pakankamai ilgai visuose informaciniuose šaltiniuose skelbiama, kad yra tokia paslauga kaip „Kraustymo Paslaugos“. Tačiau iki šiol ne visi suprantame, kad iš internete pateikiamos gausos dar reikia atsirinkti ir tikruosius paslaugos tiekėjus, kurie gali ne tik gražiai pasireklamuoti,  o taip pat ir realiai kokybiškai atlikti mums reikalingas perkraustymo paslaugas.

Kiekvienas turime gyvenimiškos patirties ir esame vienu ar kitu būdu susidūrę su gaminio ar paslaugos broku, kuris vėliau ilgai primena apie save. Norėdami išvengti panašios situacijos, renkantis kraustymo bendrovę reikėtų pasidomėti siūlomais paslaugų įkainiais, darbo patirtimi, rekomendacijomis. Kodėla įkainiais verta domėtis ir kodėl verta rinktis ne pačius pigiausius paslaugos teikėjus – aišku visiems – pigi prekė dažniausiai prasta. Juk esame visi realistai ir visi mokame skaičiuoti, kad jei mažai mokame ir atliekamo darbo kokybė bus mažai paremta piniginiais vienetais, ko pasekoje gauname prastesnį kraustymo rezultatą.

Taip pat labai svarbus kraustymo bendrovės pasirinkimo veiksnys – kraustymo paslaugų teikėjo ilgametė praktinė patirtis. Kraustymo paslaugų teikimas yra gana sudėtingas procesas turintis daugybė visokių  galimų netikėtumų tokių kaip specialių pakavimo medžiagų poreikis, transporto dydį neatitinkantys privažiavimai, krovinio viršsvoriai ir kiti panašūs veiksniai, kurie gali smarkiai įtakoti atliekamo kraustymo kokybei. Įmonės teikiančios perkraustymo paslaugas ir turinčios bent kokius penkerius metus praktikos yra geriausias pasirinkimas. Jų kainos nėra žemiausios, tačiau lyginant su galimų netekčių sumomis – kaina yra net labai tinkama.

Rekomendacijos – tai puikus būdas sužinoti daugiau informacijos apie pasirenkamą kraustymo paslaugų teikėją. Taip pat patiems rekomenduojant kitiems perkaustymo įmonę galima tikėtis papildomos nuolaidos už kraustymo darbus.

Vidutiniai įkainiai be PVM kurie šiuo metu yra už krovėja – pakuotoją sudaro nuo 30 iki 40 Lt. už darbo valandą. Pavyzdžiui krovininis mikroatuobusas mieste valandai kainuoja nuo 40 iki 50 Lt.

O štai didesnis transportas su liftu valandai mieste kainuoja apie 60-80 Lt. Žinoma, visada galima surasti ir pigesnių paslaugos teikėjų, tačiau, kaip rodo kraustymo įmonių vedama statistika, juridiniai asmenys dažniausiai renkasi kraustytojus ne iš „alioškės“, o renkasi rimtas kompanijas turinčias ilgametę patirtį, patikimus darbuotojus ir reikiamą įrangą bei pakavimo dėžes ir medžiagas.

Ieškodami straipsnio komentatoriaus ir bendraautoriaus visiems gerai žinomame „Google“ aptikome nuorodą www.kraustymopaslaugos.lt kuri atvedė mus į UAB „Kraustiną“.

Vėliau aptikome, kad ta pati įmonė taip pat valdo ir kitas interneto svetaines www.kraustymas.lt ir www.kraustina.lt .

Bendraudami su vienos iš seniausiai dirbančios Vilniuje kraustymo įmonės UAB „Kraustina“ komercijos direktoriumi p. Mariumi Čepuliu sužinojome ir šiandienines  vyraujančias tendencijas Lietuvos kraustymo rinkos padangėje. Štai pavyzdžiui kraustomos įmonės, esant nepalankiai ekonominei ir finansinei situacijai šiai dienai vis dažniau renkasi mažesnius biurus ir juos renkasi nebe centre, o nuošaliau, daugiau erdvės turinčiose vietose. Anksčiau, pakilimo metais visos įmonės plėtėsi ir rinkosi erdvius ofisus miesto centruose, dangoraižiuose ir prestižiniuose Vilniaus rajonuose, tačiau dabar viskas krypsta į priešingą pusę. Marius Čepulis pabrėžia, kad nors ir taupydamos, tačiau, kraustomos bendrovės dažniausiai renkasi patikimą kompaniją nugabenti baldus ir daiktus, o nesirenka „kad tik pigiau“ – ir teisingai daroma, juk ateis ir vėl kada nors pakilimo metai kai vėl reikės plėstis ir prisiminti pervežtus baldus, kurie būtų labai nesmagu jeigu būtų sugadinti pervežimo metu.

Kita šiandieninė tendencija pasak p. Mariaus Čepulio yra ta, kad šiai dienai dauguma įmonių optimizuoja savo veiklą ir dalį nenaudojamų baldų, daiktų ir orgtechnikos parduoda arba prašo sandėliuoti neribotam laikotarpiui. Toks klientų pageidavimas esant tokiai nenusakomai ekonominei situacijai Lietuvoje vertinamas kaip normalus ir priimtinas žingsnis, tačiau iš klientų visada už tokias paslaugas prašomas apmokėjimas į priekį.

UAB „Kraustina“ komercijos direktorius p. Marius Čepulis teigia, jog jų įmonė jau turėjo tokių nutikimų kai sandėliuodavo klientų baldus ir daiktus, tačiau įmonė bankrutuodavo arba stabdydavo vykdomą veiklą ir kaip atsiskaitymą už suteiktas paslaugas palikdavo sandėliuojamus baldus. Marius Čepulis juokauja, kad šiuo metu jų kompanija galėtų atidaryti nuosavą baldų parduotuvę. „Gerai, kad mūsų kompanija turi vidinių didelių finansinių rezervų sukauptų rinkos augimo metais, todėl galime sau leisti elgtis ramiai, nesibaiminant skubotų sprendimų padarinių ir po truputį išparduoti susikaupusį turtą. Remiantis turimais rezervais mūsų įmonė visada atlieka patikėtus užsakovo darbus su didele atsakomybe ir pagarba. Todėl klientų turtas visada yra pilnai apsaugotas ir perkraustymo darbai atliekami itin preciziškai ir klientai visada yra patenkinti mūsų teikiamos paslaugos kokybe“ – užtikrintai kalba p. Čepulis.
 
Lietuvos ir užsienio įmonės kurioms reikalinga kraustymo paslauga dažnai surasti kraustymo bendrovę patiki biuro administratoriui arba sekretoriui, todėl betarpiškas bendravimas su kraustymo įmonės atstovu dažniausiai nulemia pasirinkimo rezultatą.

Kraustymo bendrovės dažniausiai savo priešakinėse „fronto“ linijose skiria darbuotoją, kuris geba lanksčiai bendrauti ir sukurti reikiamą vidinę atmosferą bei turi ypatingai gerų vadybinių sugebėjimų.

Renkantis kraustymo įmonę parašyti šiam straipsniui buvo gana sudėtinga prikalbinti kurios nors atstovą papasakoti apie esamas rinkos tendencijas bei kraustymo ypatumus. Dažniausiai įmonių vadovai teisinosi, kad neturi laiko ir yra labai užimti. Iš tokių pastabų galima spręsti, kad kraustymo įmonių verslas šiuo metu nestoja ir artimiausiu metu nesustos, juk kasdien atsiranda įvairaus darbelio kraustymo paslaugų srityje.

Vienu ar kitu atveju renkanti perkraustymo paslaugų teikėją – labai netaupykite, juk Jūs patikėsite pergabenti turtą, kurį užgyvenote per ilgus metus. Geriau tiesiai šviesiai paprašykite perkraustymo paslaugos teikėjo, kad suteiktų nuolaidą – kraustymo bendrovės tikrai atsilieps į Jūsų prašymą ir suteiks norimą protingą nuolaidą.
 
Gero visiems kraustymosi!
Straipsnis parengtas bendraujant su UAB “Kraustina”
Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS