LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Perkraustymo paslaugų darbuotojų kvalifikacija
Suprasdami, kad mūsų darbuotojai yra mūsų įmonės veidas, mes jais rūpinamės itin atsakingai ir nuoširdžiai.
Nuolatos vykdydami biurų ir butų kraustymus mes pastebėjome, kad kraustymo paslaugų specialisto požiūris į asmeninį darbą labai priklauso nuo to kaip su juo yra elgiamasi, kiek į tą darbuotoją investuoji laiko, pastangų ir suprantama pinigų.
Šiandien kraustymo paslaugų rinka diktuoja sąlygas kuriose gali išgyventi tik teikiantys tikrai kokybiškas perkraustymo palaugas bei turi motyvuotus darbuotojus ir darnią perkraustymo komandą.
Motyvacija dažnai būna įvairesnė nei tik uždirbamas atlyginimas. Dažnai reikia ir papildomų paskatinimų tokių kaip specialūs apmokymai, bendravimas su užsienio kraustymo kompanijomis, svečiavimasis pas kolegas už Lietuvos ribų, įvairūs susirinkimai su šio verslo atstovais Lietuvoje, taip pat ir įmonės švenčiamos šventės su verslo partneriais.
Įvairūs pasitarimai bei konsultavimasis dažnai suartina ne tik darbuotojus įmonėje, tačiau ir su kolegomis iš kitų kraustymo kompanijų su kuriomis daug bendradarbiaujame.
Esame draugiški ir paslaugūs kiekvienam savo kolegai, todėl klientas visada jaučia, kad atvykusi kraustyti biurą komanda yra tikrai susidirbusi, draugiška bei darni. 
Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS